Oferta - Dekoracje

Organizacja każdego wydarzenia jest poprzedzona odpowiednimi przygotowaniami. Chcemy Ci w tym pomóc, oferując naszą wiedzę o kwiatach, materiałach, kolorach, wzorach i proporcjach, abyś mogła mieć pewność, że Twoi Goście spędzą czas w wyjątkowej atmosferze i zapamiętają te chwile na długo. 

Nasza praca przy Twoim wydarzeniu składa się z kilku etapów:  

tworzymy tablicę inspiracji
Pierwszym elementem naszej współpracy będzie stworzenie Tablicy inspiracji. Zainspirujemy Cię do znalezienia odpowiedniego nastroju podczas przyjęcia – wszystko to w zgodzie z estetyką Bzowiny. Za pomocą tablicy wybierzemy kolory, faktury, elementy i styl, które będą towarzyszyć Twojemu wydarzeniu.
poznajemy się
W naszej pracy uwielbiamy to, że mamy możliwość ciągłego poznawania wyjątkowych ludzi i przepięknych miejsc. Postaramy się wejść w Twój świat, poznać Cię i zrozumieć, aby pod Twoim przewodnictwem stworzyć oryginalny, unikalny i odpowiadający Twoim potrzebom projekt. 
planujemy dekoracje
Na tym etapie rozpoczynamy realizację projektu. Opracowujemy plan działania, dokonujemy zamówień i wybieramy dla Ciebie kwiaty – również te, które uprawiamy. 
kreujemy wspomnienia
Niepowtarzalny klimat i doskonała oprawa tego dnia pozostawi w Tobie i Twoich Gościach szczególne i sensualne wspomnienia.
dekorujemy
W końcu nadchodzi ten dzień! Działamy od samego rana, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a dekoracje zapierały dech w piersiach. Tobie pozostawiamy najważniejsze – celebrację tego wyjątkowego wydarzenia.